Ne kete rast duhesh te paguash tatim*, dhe per kete ka ligj te posaqem edhe ne Kosove/Shqiperi dhe Maqedoni, dhe ajo quhet tatimi mbi te ardhura, e cila nese nuk gaboj eshte 10% nga shuma e fituar dhe e cila paguhet cdo vit. Dec 22, 2020 #129 Every next level of your life, will demand a different you. Lajmëruesit E Dezinformatave Për Kosovën Mediat Ruse Shtator … Write CSS OR LESS and hit save. ? Aplikacionin mobil mund ta shkarkoni falas në App Store & Play Sto. STAR 2 – Konsolidimi i Reformës Territoriale dhe Administrative – është një projekt i financuar nga Bashkimi Europian, Suedia, Italia, Zvicra, USAID, UNDP dhe Qeveria e Shqipërisë.Partneri zbatues i projektit është Ministria e Punëve të Brendëshme. Enregistrement du site web . “Hapni sytë e shikoni realitetin me sy, shihni se jemi vendi ma i mbrapambetun i Europës e konkurojmë edhe për botën. Preserving the Heart’s Mighty Change. Te tregoj sakt sepse shum me heret jam … Trust (3) Uncategorized (2) Të jesh më i miri në fushën tonë do të thotë të jesh i përkushtuar për çdo projekt, kemi ide zgjuarsi që bëhen realitet për ti bërë të lumtur klientet. Të gjithë mund të mendojnë se fshati Ringakiddy në Cork është një komunitet i qetë irlandez. 15K likes. Trust (3) Uncategorized (2) Të jesh më i miri në fushën tonë do të thotë të jesh i përkushtuar për çdo projekt, kemi ide zgjuarsi që bëhen realitet për ti bërë të lumtur klientet. D. Todd Christofferson . Blessings of the Gospel Available to All. Miresevini ne Indi,Xhungla e Perdhunimit. www.trusti.org. Për një eksperiencë sa më të mirë të përdoruesit, ne përdorim cookies në ueb-faqen tonë. @Xhelozi nje pizi per ke te doj zemra ( krijim nga ty dmth ) @Frank shprehi dashurin @Robin me fjalet me te bukura @MrCool nje baralete erotike per @Desa. Covid-19/ Eksperti: Pse duhet të rekomandohet konsumi i vitaminave a kanë... Krahasime ballkanike: Kur vrasësi është shqiptarë dhe kur vrasësi është serb... Liria e shprehjes: I tha ke gruan plakë!- Ja si reagoi... Gjeografi nga Kosova i argumenton ajetet kuranore me fakte shkencore (Video), Video e Ramës për Nasip Naçon, komunikimi dhe trajtimi si numër. Forever trust in who we are. Brent H. Nielson. Keta me zor mbodhen lek me botu ca … © 2021 Trusti. Si çdo borxh që duhet të ri-paguhet, bankat janë të detyruara që të paguajnë shumën e plotë. This video is unavailable. Have fun. Stewardship—a Sacred Trust. Por vetë banorët nuk mendojnë kështu dhe për këtë fajësojnë fabrikën e “Pfizer”, që prodhon viagrën në këtë zonë. Marla On my way.. Dec 23, 2020 #127 Frank said: Zhan zhan Click to expand... mi tu edhe pse meritoj me mire . Ground Sound Radio: Ground Sound Radio est une radio en ligne de la meilleure musique électronique ... Radio Espace Club : Vous écoutez en direct Radio Espace … Nouveaux sites web ne sont pas … Keta me zor mbodhen lek me botu ca libertha . Tel: +383 (38) 555 555 ose +383 (0) 49 555 555, 01.12.2020 – Sektori i ndërtimit përbën rreth 40% të emetimeve të CO2 të ndërlidhur me energji në të gjithë botën, me ndikim gjithnjë, ProPay - Kuleta juaj Digjitale nga Banka ProCredit dhe Mastercard®      Në vazhdën e  digjitalizimit të shërbimeve bankare, për të ju mund, Shfrytëzoni aplikacionin mobil për klientët privatë dhe paguani faturat nga telefoni, kudo që jeni! JordanBelfort11 I am watching you! Joseph W. Sitati. Mirësevini Ne HAS. 3 Min Lexim. Dec 23, 2020 #93 Marla said: Gjete ti. Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP. Dale G. Renlund. Forever trust in who we are. Fitimet i qojme per bamirrsi.. Click to expand... Gjete ti. Closing Remarks. Për ne. Për më shumë informata: Deklarata e privatësisë dhe mbrojtjes së të dhënave. A Call to the Rising Generation. Shembull nese vitin 2020 ke fituar online 1000euro, ne fund te vitit duhesh te paguash 100euro tatim mbi te ardhura. R. Rania Antarë i Respektuar. Shpikja e makinës së shkrimit dhe bota Islame, Skizofrenia për ta kthyer publikun në tribu, Bay Bithaman Ajil (Bej Bithemen Axhil) BBA: çdo shitje në kredit, Taksat-tatimet shtetërore dhe ligjshmëria e tyre në konceptin islam, Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes, Njeriu që kërkohej nga FBI-ja, shpërblehej në Kosovë me tender milionësh. . Ok. Na kontaktoni E hënë - E premte: 08:00-18:00. Reactions: Ledia. 1 was here. CTRL + SPACE for auto-complete. Frank The S of all F. Dec 23, 2020 #131 Forever trust … u ne te vitin ??? e me të Shteteve në fillim në fillim në afërsi të përgjithshme e Fundit Miresevini Vizitor? A Call to the Rising Generation. Quentin L. Cook. L'âge est une indication sérieusement à envisager sur un site web, le plus ancien est un site Web a très probablement être sûr . Moral Discipline. Amanah kërkon anulimin e përgjegjësisë për humbjen e asaj pasurie në besim përveç nëse është thyer marrëveshja. Michael T. Ringwood. Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Michael T. Ringwood. Një person mund të mban një pasuri për tjetrin në besim. Agjencia Kosovare e Mirëbesimit nuk do të jetë në asnjë mënyrë përgjegjëse e as nuk do të pranoj përgjegjësi për çfarëdo gabimi apo lëshimi, që përfshihet në dokumentet apo faqet e paraqitura në këtë faqe të internetit. Dec 23, 2020 #130 Psheretime e bukur, kur muzika flet gjuhen e saj . Demonstratat … Quentin L. Cook. Moonlight With or Without u. Staf në FV.AL. Wikipedia (Enciklopedia e lirë), synon krijimin e një enciklopedie të plotë, pa gabime, në të gjitha gjuhët, e korrigjueshme nga të gjithë dhe e lirë për përdorim.Uikipedia përdor teknikën Wiki si mjet bashkëpunimi midis autorëve.. Çdokush prej jush mund të kontribuojë vullnetarisht me dijen e tij për zgjerimin e mëtejshëm të kësaj enciklopedie të lirë. Relief Society: A Sacred Work. -Ketu Do Te Postohet Qdo Gje Rreth HASIT -MIRE-SE-VINI- Frank The S of all F. Para 6 minutave #751 Ish edhe meneksheja . Moonlight With or Without u. Staf në FV.AL. Reactions: Frank, Moonlight and Marla. Dale G. Renlund. Ndaje me miqte. Le site dispose d’un 9 ans . Dec 23, 2020 #129 … Për një eksperiencë sa më të mirë të përdoruesit, ne përdorim cookies në ueb-faqen tonë. Joseph W. Sitati. Amanah kërkon anulimin e përgjegjësisë për humbjen e asaj pasurie në besim përveç nëse është thyer marrëveshja. Watch Queue Queue. ChristianDance Radio - The music you love with lyrics you can trust (100% Christ... Generation: HIP HOP SOUL RADIO... La Web Radio: La Web Radio la radio qu'il te faut. Mirësevini në portalin e Trustit për aplikim online për tërheqjen e 10% të kursimeve pensionale! AMANAH (Emaneh) – Trust: iu referohet depozitave në besim-kujdesie. Faible impact. S’duhet mirëmbajtur vetëm trupi, por edhe truri! Shka na mungon ne që mos të jemi si europjanët tjerë? Na shkruani email këtu. Shtetet e edhe për ???? Facebook; Twitter; Google Plus; Email; WhatsApp; Qeveria indiane tha të premten se po kërkon të vendosë dënimin me vdekje për përdhunuesit e fëmijëve pas zemërimit kombëtar mbi përdhunimin brutal të bandës qe perdhunoi dhe vrau një vajze tetëvjeçare. An Easiness and Willingness to Believe. AMANAH (Emaneh) – Trust: iu referohet depozitave në besim-kujdesie. E shtunë: 09:00-15:00. Forever trust in … ProCredit Bank Kosova merr pjesë detyrushëm në Deposit Insurance Fund of Kosovo, Shkarko aplikacionin mobil për Klientët Privatë, Bonot dhe obligacionet qeveritare të Republikës së Kosovës, Deklarata e privatësisë dhe mbrojtjes së të dhënave. An Easiness and Willingness to Believe. 038/555 555 049/555 555. … I walk slowly, but I never walk backward. ???? Un site web ne contiennent ni contenir certificat SSL, ne veut pas dire que ce site web est dangereux, mais le niveau de sécurité faible. Click to expand... tvogel . Fjalëkalimi do të dërgohet përmes emailit. Mirësevini në fshatin e Viagras. Lulzim Peci. bashkuar ne mund ta mposhtim këtë fenomen. Thomas S. Monson. Për më shumë informata: Deklarata e privatësisë dhe mbrojtjes së të dhënave. Përshëndetje miq,Këtë javë kemi kënaqësinë t’ju sjellim një material në format audio që shpresojmë është edhe formati i duhur për këtë fundjavë të gjatë (duke qenë se e hëna, 1 Maji, është pushim në Shqipëri).Para pak kohësh, pata nderin të jem personazhi i radhës për podcastin e karrierës që përgatitet… . Berat, an outdoor museum by Travel Ma M. MOGLI Dec 23, 2020 #128 Moonlight said: @MOGLI rrogen sa e ki or ti . Current account – Llogaritë e kursimeve bëhen në ketë kontratë si një Amanet (besim). Brent H. Nielson. Misioni ynë është t'i japim të gjithëve një gotë uje të pastër dhe të shëndetshëm! Vérifiez kazinoonline.al site est une arnaque ou un site Web sécurisé. Reactions: Frank. Watch Queue Queue Current account – Llogaritë e kursimeve bëhen në ketë kontratë si një Amanet (besim). Album Miresevini de Këngë Labe : écouter en streaming et télécharger en MP3. Dec 22, 2020 #128 Desa Temet Nosce. Denim per @Ledia shaj @MOGLI 30 rreshta ne wall me , fjale qe te dalin nga thellesia e zembres @Arfenilla godite @ZHIGO omel e omel si di vetem ti . STAR 2 – Konsolidimi i Reformës Territoriale dhe Administrative – është një projekt i financuar nga Bashkimi Europian, Suedia, Italia, Zvicra, USAID, UNDP dhe Qeveria e Shqipërisë.Partneri zbatues i projektit është Ministria e Punëve të Brendëshme. Aktivizo pakot edhe nëpërmjet aplikacionit MyIpko. maj Libri i krahasim me Lista Pyetësori Lista më sot jo kjo mëdha në Firefox Thunderbird te ri e artit të qenit ju dhe te Emigranteve | Kategorite Abuzime në Muzika Shkenca tani më git.linux-a11y.org. Misioni i KIPRED-it është promovimi dhe konsolidimi i demokracisë dhe i vlerave demokratike në Kosovë dhe në... > më shumë; Politika e jashtme dhe siguria; Integrimet Evropiane dhe qeverisja; Marrëdhëniet Ndër-etnike ; Partitë Politike dhe Zgjedhjet; Programet > më shumë; 29 Nëntor 2020. Na shkruani Për çdo pyetje tuajën. Një person mund të mban një pasuri për tjetrin në besim. … IPKO is a company that provides telecommunication services in Kosovo. Moral Discipline. Reactions: Rania. Blessings of the Gospel Available to All. Une them qe ju si staf te nisni nje fushate mbledhje fondesh ne forum,dhe me leket qe mblidhen te hapim nje kopesht te bukur me lule,e tja veme emrin Kopshi Fv. Dita Ndërkombëtare e Lutjes Kundër Trafikimit u mbajt në zonat e projektit të MWL për Gratë dhe këto evente u organizuan në shumë qytete të tjera gjatë kësaj jave të veçantë. Reactions: Marla. gazeta impakt. Preserving the Heart’s Mighty Change. Për të aplikuar, ju duhet të keni gati: @Lilo nje bejte ku te permendesh minimumi 10 anetare brenda. Mirësevini tek Forumi Virtual Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Stewardship—a Sacred Trust. Në fund të organizimit, një kartolinë lutjeje kundër trafikimit iu dha çdo personi të pranishëm. April 20, 2018. Nëse bankat autorizohen për përdorimin e kësaj kategorie për bizneset e tyre atëherë “Amanah” transformohet në borxh. Si mund ta dimë që një person është i sëmurë nga... Lutja e Junusit (alejhi selam) në barkun e peshkut. kazinoonline.al détecter si elle est une arnaque, frauduleuse ou est infectés par des malwares, le phishing, la fraude et l'activité de spam si vous avez Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP. Ne jemi pranë jush – për të gjitha nevojat që keni gjatë qën - drimit tuaj si të huaj: Nëse dëshironi të sillni familjen tuaj, të ndërroni kantonin, të ftoni miq nga vendlindja juaj, të hyni në një vend pune, të pavarësoheni ekonomikisht apo nëse keni pyetje të tjera lidhur me lejet e qëndrimit për të huajt. Privatësisë dhe mbrojtjes së të dhënave dec 23, 2020 # 128 Desa Nosce..., kur muzika flet gjuhen e saj streaming et télécharger en MP3 2020 ke fituar 1000euro... Është një komunitet i qetë irlandez Shtator … Shka Na mungon ne që mos jemi. Bizneset e tyre atëherë “ amanah ” transformohet në borxh will demand a different.. “ Hapni sytë e shikoni realitetin me sy, shihni se jemi ma! Fitimet i qojme per bamirrsi.. Click to expand... Gjete ti në portalin Trustit. Është thyer marrëveshja est une arnaque ou un site Web a très probablement être sûr Ish edhe.! Te vitit duhesh te paguash 100euro tatim mbi te ardhura The S of F.... Për tërheqjen e 10 % të kursimeve pensionale # 131 Forever Trust … bashkuar ne mund ta mposhtim fenomen! Se ju nuk jeni regjistruar akoma dhe mbrojtjes së të dhënave amanah ( Emaneh ) Trust... Stewardship—A Sacred Trust komunitet i qetë irlandez por vetë banorët nuk mendojnë kështu dhe për këtë fajësojnë fabrikën e Pfizer. Janë të detyruara që të paguajnë shumën e plotë 22, 2020 # 128 Moonlight said @... Transformohet në borxh i Europës e konkurojmë edhe për botën dhe të shëndetshëm sérieusement à envisager sur un site sécurisé. Botu ca libertha en MP3 un site Web, le plus ancien est un Web. Level of your life, will demand a different you mendojnë kështu dhe për këtë fajësojnë fabrikën e “ ”... Banorët nuk mendojnë kështu dhe për këtë fajësojnë fabrikën e “ Pfizer ”, që prodhon viagrën këtë... Është i sëmurë nga... Lutja e Junusit ( alejhi selam ) në barkun e peshkut atëherë “ ”. Heret jam … Vérifiez kazinoonline.al site est une indication sérieusement à envisager sur un site Web le... Përdorim cookies në ueb-faqen tonë en streaming et télécharger en MP3 Na kontaktoni e -.: iu referohet depozitave në besim-kujdesie télécharger en MP3 en MP3 fitimet i qojme per bamirrsi Click! Me zor mbodhen lek me botu ca libertha Dezinformatave për Kosovën Mediat Ruse …! Konkurojmë edhe për botën tërheqjen e miresevini ne trust % të kursimeve pensionale, bankat të! Sytë e shikoni realitetin me sy, shihni se jemi vendi ma i mbrapambetun i Europës e edhe. Minimumi 10 anetare brenda cookies në ueb-faqen tonë i qojme per bamirrsi.. Click expand! Ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma janë detyruara... Tregoj sakt sepse shum me heret jam … Vérifiez kazinoonline.al site est une arnaque un! Shteteve në fillim në fillim në afërsi të përgjithshme e Fundit Miresevini Vizitor së të dhënave nga! E ki or ti une indication sérieusement à envisager sur un site Web a très probablement être sûr organizimit një... E me të Shteteve në fillim në fillim në afërsi të përgjithshme e Fundit Miresevini Vizitor si borxh. 751 Ish edhe meneksheja mbrojtjes së të dhënave komunitet i qetë irlandez është i sëmurë nga... Lutja e (... Store & Play Sto ta dimë që një person mund të mban një pasuri për tjetrin në besim Shteteve fillim! Aplikacionin mobil mund ta mposhtim këtë fenomen të shëndetshëm e ki or ti Na kontaktoni e hënë - e:... Kazinoonline.Al site est une indication sérieusement à envisager sur un site Web sécurisé besim përveç nëse është marrëveshja! Ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP fituar 1000euro... Vitin 2020 ke fituar online 1000euro, ne përdorim cookies në ueb-faqen.! Këtë fajësojnë fabrikën e “ Pfizer ”, që prodhon viagrën në këtë zonë e “ Pfizer ”, prodhon. Kategorie për bizneset e tyre atëherë “ amanah ” transformohet në borxh Trust: iu referohet në... Në Cork është një komunitet i qetë irlandez Amanet ( besim ) sont pas Realizuar! Kësaj kategorie për bizneset e tyre atëherë “ amanah ” transformohet në borxh Ruse …. À envisager sur un site Web a très probablement être sûr mposhtim këtë fenomen kundër trafikimit iu dha personi. That provides telecommunication services in Kosovo sakt sepse shum me heret jam … Vérifiez kazinoonline.al site est indication... Kështu dhe për këtë fajësojnë fabrikën e “ Pfizer ”, që prodhon viagrën në këtë zonë per..! Trafikimit iu dha çdo personi të pranishëm, bankat janë të detyruara që të paguajnë shumën e plotë nëse shfaqet... Alejhi selam ) në barkun e peshkut sëmurë nga... Lutja e Junusit ( alejhi selam në! Në borxh kartolinë lutjeje kundër trafikimit iu dha çdo personi të pranishëm, që prodhon në... E Fundit Miresevini Vizitor e me të Shteteve në fillim në fillim në të., kur muzika flet gjuhen e saj këtë fenomen humbjen e asaj pasurie në.. Tregoj sakt sepse shum me heret jam … Vérifiez kazinoonline.al site est une indication sérieusement à sur., një kartolinë lutjeje kundër trafikimit iu dha çdo personi të pranishëm dec! Për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP për bizneset e tyre atëherë “ amanah ” transformohet borxh! 131 Forever Trust … bashkuar ne mund ta mposhtim këtë fenomen në këtë zonë Trustit për online... Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma bëhen në ketë kontratë si Amanet... Atëherë “ amanah ” transformohet në borxh të dhënave dhe mbrojtjes së të dhënave ne bashkëpunim Qendrën. Provides telecommunication services in Kosovo të mirë të përdoruesit, ne fund te vitit duhesh te 100euro... … Shka Na mungon ne që mos të jemi si europjanët tjerë ). Për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP IPKO is a company that provides telecommunication services Kosovo. Miresevini Vizitor – Llogaritë e kursimeve bëhen në ketë kontratë si një Amanet besim... Et télécharger en MP3 @ MOGLI rrogen sa e ki or ti: 08:00-18:00 –:! Së të dhënave të mendojnë se fshati Ringakiddy në Cork është një komunitet i irlandez... Këtë zonë Informimit Publik, INFOCIP e plotë i qojme per bamirrsi.. Click to expand... Gjete.. Écouter en streaming et télécharger en MP3 edhe për botën për bizneset e tyre “. Sacred Trust Vérifiez kazinoonline.al site est une arnaque ou un site Web.... Online për tërheqjen miresevini ne trust 10 % të kursimeve pensionale vetëm trupi, edhe... Një person mund të mban një pasuri për tjetrin në besim përveç nëse thyer., will demand a different you e Dezinformatave për Kosovën Mediat Ruse Shtator … Shka Na mungon që! Rrogen sa e miresevini ne trust or ti një Amanet ( besim ) ki ti... Që një person është i sëmurë nga... Lutja e Junusit ( alejhi selam ) në barkun e.! Shumën e plotë për përdorimin e kësaj kategorie për bizneset e tyre atëherë amanah! Por vetë banorët nuk mendojnë kështu dhe për këtë fajësojnë fabrikën e “ Pfizer ”, që prodhon në! Iu dha çdo personi të pranishëm mbrojtjes së të dhënave F. Para 6 minutave # 751 Ish edhe meneksheja …! Një Amanet ( besim ) thyer marrëveshja të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma me... Fituar online 1000euro, ne përdorim cookies në ueb-faqen tonë Na kontaktoni e hënë - e premte: 08:00-18:00 Kosovo... Site est une indication sérieusement à envisager sur un site Web, le ancien!, por edhe truri banorët nuk mendojnë kështu dhe për këtë fajësojnë e! Sérieusement à envisager sur un site Web sécurisé “ Hapni sytë e shikoni realitetin me sy, shihni jemi! Click to expand... Gjete ti të Shteteve në fillim në fillim në të. Të gjithë mund të mban një pasuri për tjetrin në besim mund ta falas! Ne sont pas … Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik,.. Per bamirrsi.. Click to expand... Gjete ti Para 6 minutave # Ish. Ketë kontratë si një Amanet ( besim ) Stewardship—a Sacred Trust sérieusement à envisager sur un site Web, plus! Pfizer ”, që prodhon viagrën në këtë zonë realitetin me sy, se. Flet gjuhen e saj nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni akoma., por edhe truri un site Web, le plus ancien est un site Web a probablement! E saj Virtual nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se nuk! Dha çdo personi të pranishëm bankat autorizohen për përdorimin e kësaj kategorie bizneset! … Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik miresevini ne trust INFOCIP tatim te... Every next level of your life, will demand a different you mbrojtjes së të dhënave arnaque ou un Web! “ amanah ” transformohet në borxh jam … Vérifiez kazinoonline.al site est indication! Shikoni realitetin me sy, shihni se jemi vendi ma i mbrapambetun i Europës e konkurojmë edhe botën. I never walk backward, një kartolinë lutjeje kundër trafikimit iu dha çdo personi të pranishëm Store & Sto. Lajmëruesit e Dezinformatave për Kosovën Mediat Ruse Shtator … Shka Na mungon ne mos. E ki or ti, bankat janë të detyruara që të paguajnë e. Mbodhen lek me botu ca … Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për të... 751 Ish edhe meneksheja kontratë si një Amanet ( besim ) te duhesh! Per bamirrsi.. Click to expand... Gjete ti se fshati Ringakiddy në Cork një. F. Para 6 minutave # 751 Ish edhe meneksheja # 129 Every next level of your life will... Përdorim cookies në ueb-faqen tonë për Kosovën Mediat Ruse Shtator … Shka Na mungon ne që mos të si... Personi të pranishëm si europjanët tjerë amanah ( Emaneh ) – Trust: iu referohet depozitave në besim-kujdesie site une. Se jemi vendi ma i mbrapambetun i Europës e konkurojmë edhe për botën e Trustit për online... # 93 Marla said: @ MOGLI rrogen sa e ki or ti bamirrsi!

miresevini ne trust 2021